Řada Aquarea byla speciálně navržena tak, aby poskytovala maximální účinnost i při extrémně nízkých teplotách ve srovnání s elektrickými ohřívači nebo plynovými kotli.

Číst dál: Tepelná čerpadla Panasonic - účinnost

Systém tepelného čerpadla vzduch-voda využívá tepelnou energii venkovního vzduchu na vytápění nebo chlazení domu a ohřev teplé užitkové vody.

Číst dál: Tepelná čerpadla Aquarea vzduch-voda. Jak to funguje?

Systém tepelného čerpadla vzduch-voda využívá tepelnou energii obsaženou ve venkovním vzduchu k vytápění domu. Systém Aquarea využívá bezplatnou energii k vytápění přípravě teplé vody vaší domácnosti. Tepelné čerpadlo je mnohem flexibilnější a úspornější alternativou tradičního kotle. Spotřebovává elektřinu pouze na provoz kompresoru, elektroniky, čerpadla a v případě extrémně nízkých teplot elektrických topných článků. Výsledkem je velmi vysoká účinnost a skutečná úspora energie.

Číst dál: Tepelná čerpadla vzduch-voda Panasonic Aquarea. Základní rozdělení.

Nová tepelná čerpadla Panasonic T-CAP s topným výkonem 16kW a vysokou účinností při nízkých venkovních teplotách.

Tepelná čerpadla T-CAP jsou schopna udržet stejný jmenovitý výkon i při -15°C bez pomoci elektrického přídavného topení. Vysoký topný výkon 16 kW umožňuje montáž i do starších domů nebo pro komerční využití. Není třeba volit tepelné čerpadlo s výkonem 20 nebo 25 kW, které ztrácí výkon při teplotách pod 0°C. Tepelné čerpadlo vzduch-voda Panasonic 16kW T-CAP neztrácí výkon a i při venkovní teplotě -15°C poskytuje 16kW topného výkonu!

Číst dál: Tepelné čerpadlo T-CAP 16kW

Zajímá Vás na kolik vyjde kompletní dodávka tepelného čerpadla i s podlahovým topením? Naše společnost zajišťuje kopmpletní dodávky topných systémů v kombinaci s tepelnými čerpadly Panasonic.

Číst dál: Cena dodávky topení s tepelným čerpadlem

Kontakt na provozovatele

XIP s.r.o.

Mladoboleslavská 1116

197 00 Praha 19 Kbely

tel.: (+420) 251 109 352

Servisní středisko

Servisní a školicí středisko

ISC Communication Czech a.s.

Mladoboleslavská 1116

197 00 Praha 19 Kbely

Váš produktový manager

Ing. Martin Fišer

Telefon: 251 109 361
Mobil: 602 390 389

 

Další informace

logo xip