Klimatizace Panasonic jsou na světovém trhu více než 50 let a jsou známa především špičkovými kompresory. Klimatizace jsou dodávány jak pro domácnosti tak i pro velké kancelářské komplexy. Výhodou je, že všechny klimatizace můžete využít i pro vytápění, tzv. systém tepelné čerpadlo vzduch-vzduch.

 

 

Výhody invertorové technologie

U klimatizace se setkáváme s dvěma základními řadami zařízení a to bez invertoru a s invertorem. Navenek se zařízení jeví naprosto stejně, rozdíl je v použité technologii uvnitř zařízení. Konkrétně se jedná o srdce celé klimatizace – kompresor.
Vzhledem ke skutečnosti že kompresor je v zařízení největším "žroutem" el. energie, je z hlediska uživatele rozdíl v uvedených dvou zařízeních v tom, že invertorová zařízení mají mnohem nižší spotřebu el. energie, klidnější a hlavně tišší provoz, vyšší životnost a také spolehlivost.

Číst dál: Výhody invertorové technologie

Jak zjistím potřebný výkon klimatizace?

Výkon je základní parametr při výběru klimatizační jednotky. Mezi parametry, které nejvíce ovlivňují výkon klimatizace, patří velikost místnosti, velikost a orientace oken, druh zateplení, výkon elektrických spotřebičů.

Číst dál: Jak zjistím potřebný výkon klimatizace?

Funkce pro úsporu energie

Šetrný přístup k životnímu prostředí a úspora energie by neměly ohrožovat váš pohodlný životní styl. Proto byly do nových klimatizací Panasonic aplikovány technologie, které šetří až 70% energie.

Číst dál: Funkce pro úsporu energie

Typy klimatizací

Klimatizace se vyrábějí v několika variantách: mobilní, okenní a tzv. Split systémy. Zde uvádíme základní rozdělení a výhody jednotlivých systémů.

Číst dál: Typy klimatizací

Energetický štítek

Jednoduché porovnání spotřeby elektřiny u domácích přístrojů nabízí takzvaný energetický štítek.

Číst dál: Energetický štítek

Jak fungují klimatizace a tepelná čerpadla?

V posledních letech se každý z nás přesvědčuje, jak se výrazně zvyšují nároky na komfortní prostředí, ve kterém bydlíme, pracujeme nebo trávíme volný čas. Jistě se všichni těšíme na léto, ale již ne na nesnesitelné vedro v bytě, kanceláři nebo v restauraci. Jak se tedy před vedrem a dusnem chránit?

Číst dál: Jak fungují klimatizace a tepelná čerpadla?

Jaké funkce mají klimatizace Panasonic?

Vysvětlení jednotlivých funkcí klimatizací Panasonic.

Číst dál: Jaké funkce mají klimatizace Panasonic?

Klimatizace Panasonic - čištění vzduchu

Dobrá kvalita vzduchu je základem dobrého zdraví – bohužel nás však většinou obklopuje nepříjemné ovzduší. Panasonic vám pomůže ke změně.

Číst dál: Klimatizace Panasonic - čištění vzduchu

Podkategorie

Kontakt na provozovatele

XIP s.r.o.

Mladoboleslavská 1116

197 00 Praha 19 Kbely

tel.: (+420) 251 109 352

Servisní středisko

Servisní a školicí středisko

ISC Communication Czech a.s.

Mladoboleslavská 1116

197 00 Praha 19 Kbely

Váš produktový manager

Ing. Martin Fišer

Telefon: 251 109 361
Mobil: 602 390 389

 

Další informace

logo xip